تخفیف‌ها و قیمت جشنواره‌ها در قیمت فروش در نظر گرفته نمی‌شود
توجه : برای فیلتر کردن نمایش ها در نمودار بر روی عنوان هریک کلیک کنید .

آبمیوه گیری ns-928 ناسا

دسته: Brand:

آبمیوه گیری ns-928 با طراحی بسیار زیبا و حرفه ای برای کارایی هرچه بیشتر و آسان تر از شرکت معتبر و نام آشنایی ناسا الکتریک .

بدیهیست که گرفتن آب، میوه های مختلف نیاز به دور، سرعت و زمان متفاوتی از هم دارند که صدرصد ns-928 این نیاز را به بهترین شیوه ممکن پاسخ گقته است چراکه از نقاط عطف و قابل توجه این آبمیوه گیری می توان به قدرت موتور 1200 وات، با قابلیت تنظیم در پنج حالت مختلف اشاره کرد.

آبمیوه گیری ns-928 ناسا

جنس بدنه تمام استیل و علاوه بر آن وزن کم و مقاومت بالای این فلز سهولت در شستشو و تمیزی را نیز به ارمغان آورده است.

این دستگاه با تیغه های استیل ، مخزن های بزرگ 2 لیتری تفاله و قفل درپوش دوزبانه در اتصال با بدنه، ایمنی، سرعت و کیفیت را در آن واحد به تجربه ای روزمره بدل می کند.

نمایشگر دیجیتال ns-928 کنترل ، نظارت و کار کردن با دستگاه را بسیار ساده کرده است. این دستگاه چهار کاره  باجداسازی خودکار تفاله های میوه از آب آن به واسطه ی فیلتر مخصوص که آب میوه گرفتن را بسیارراحت و لذت بخش کرده است. با استفاده از تیغه های تمام استیل نیز می توان انواع دانه های سخت مانند بادام، گردو و… را آسیاب کرد و حتی می توان به عنوان خرد کن سبزی نیز از آن بهره برد.

آبمیوه گیری ns-928 ناسا

قطعات مرغوب، مقاوم و کریستالی عمر و دوام محصول را تضمین می کند. با ns-928  و ویژگی میکس آبمیوه های مختلف دیگر هیچ طعمی دست نیافتنی نیست ، چراکه کیفیت و کارایی سریع دستگاه نیازها را پاسخ و ذائقه ها را ارتقا بخشیده است.

در انتها به نکات ایمنی ساده ای که باید هنگام استقاده از دستگاه آبمیوه گیری ای به آنها توجه داشت خواهیم پرداخت

آبمیوه گیری ns-928 ناسا

دستگاه آبمیوه گیری را حتما باید روی سطوح صاف قرار داد و قبل از اتصال دو شاخه به برق حتما از قطع بودن کلید دستگاه اطمینان حاصل کرد و همچنین پیش از توقف کامل دستگاه نباید درپوش آن را باز کرد ویا ابزاری مانند قاشق، چنگال و … را در آن فرو کرد.

آبمیوه گیری ns-928 ناسا

Be the first to review “آبمیوه گیری ns-928 ناسا”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دیدگاهها

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.